Mededeling aan onze leden van de Uitvaartvereniging Trijnwouden

 

Wijzigen Gezinsomstandigheden

Het bestuur wil graag aandacht vragen voor het volgende; bij verhuizingen, geboorten en andere gezinsmutaties willen we u vragen deze door te geven aan het bestuur. Om een goede ledenadministratie te voeren is dit absoluut noodzakelijk. Een ledenbrief op een foutief adres is voor de ontvanger, het bestuur maar zeker u als lid bijzonder vervelend. Bovendien kan het contact met de vereniging worden verloren met alle gevolgen van dien.

Het besturen van de vereniging is vrijwilligerswerk, nalatigheid door het verzuimen van gezinsmutaties vergt van het bestuur extra tijd. De leden zijn en blijven zelf verantwoordelijk voor het doorgeven van de juiste adressering en gezinssamenstelling. 

U kunt u mutaties door geven via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of uiteraard per post: Staniasingel 2, 9062 GM Oentsjerk.

Het bestuur